Старые Дороги.com | Форум нашего города

Объявление

Вниманию пользователей форума города Старые Дороги!

С 19.01.2009 года форум станет недоступен по адресу http://forum.stdorogi.com в связи с окончанием срока делегирования домена stdorogi.com .

Заходите на форум по старому адресу: http://staryedorogi.3bb.ru/ .

Приносим извинения за возможные временные неудобства.



Мы на InternetMap.Info, GlobalWebMap.Com и MyMiniCity.Com. Подробнее

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Старые Дороги.com | Форум нашего города » Музыка » "Чырвоным па беламу"


"Чырвоным па беламу"

Сообщений 11 страница 20 из 34

11

надпiс на альбоме: памятайце!набываючы арыгiнальны альбом, вы падтрымлiваеце выканауцау i спрычыняецесь да разьвiцця бел незалежнай музыкi. сьцягваючы нелегальна музыку зь сецiва, або капiруючы альбомы вы абкрадаеце(!!!) выканауцау не паважаючы iх працу. тым самым музыкi змушаны шукаць iншых заняткау, каб выжыць, адначасова спыняючы музычную дзейнасьць. сваiмi не адказнымi учынкамi, вы можаце забiць бел незалежную музыку. будзьце адказнымi!

Отредактировано CEPbl (09-07-2007 10:17:36)

0

12

магу скiнуць толькi пару трэкау, дый дьве складанкi 'песьнi свабоды'(яны у менску распаусюджваюцца бескаштоуна)

0

13

Iрка, выкладвай свой адрас электроннай скрынi, скiну табе тры песенькi ЧпБ.

0

14

"яны у менску распаусюджваюцца бескаштоуна" - а дзе іх там можна набыць? У сядзібе БНФ?

з.ы. Насчет того, покупать ли альбомы, или нет....Я покупаю много разных дисков лругих групп...и все, что я хочу послушать, покупать лиценз. альбомы у меня просто не хватит средств....Тем более, что именно эти песни хочу послушать ради общего развития=))

0

15

можна атрымаць па пошце, адно толькi трэба станавiцца у чаргу: зашмат жадаючых атрымаць дыск, яго не пасьпяваюць штампаваць. я пакуль дачакауся, трэцюю складанку, прайшло з пау месяца.

0

16

А падрабязьней можна?

0

17

паглядзi тут: wwwza-svabodu.org; там можна i спампаваць усе складанкi.

Отредактировано CEPbl (10-07-2007 02:13:13)

0

18

CEPbl
свой электронный адрес я отослала тебе по ЛС

0

19

паглядзi тут: wwwza-svabodu.org; там можна i спампаваць усе складанкi.

не хапіла мне=(( але прачытаў много чаго цікавага не сайце..дзякуй=)

Отредактировано SpiDer (10-07-2007 12:36:04)

0

20

чакай калi выдадуць новую партыю.

0


Вы здесь » Старые Дороги.com | Форум нашего города » Музыка » "Чырвоным па беламу"